icon

Bezoek ons op de ITF World 2024 op 21 en 22 mei in Antwerpen

|Meer infomatie

Nieuwsbrief

Nieuwsbrief : Inspiratie en Resultaten

Lees de zomereditie van de nieuwsbrief.

Auteur: Iemke Imhof 🇳🇱

Hierbij ontvangt u onze zomereditie van de nieuwsbrief. We hebben een selectie met inspirerende onderwerpen voor u samengesteld.
Ronald van Rijn is 25 jaar partner bij JBR! Zijn toewijding en passie zijn bewonderenswaardig. Ontdek hoe robotisering de food & agri sector transformeert en hoe we kunnen profiteren van de kansen die dit met zich meebrengt.
JBR Governance heeft achtbanenfabrikant Vekoma Rides ondersteund bij de selectie voor een nieuwe commissaris.
Voor het Nederlands MedTech-bedrijf RealFaceValue haalde JBR Corporate Finance groeikapitaal op.
We duiken we in de betoverende wereld van zomerlezen, luisteren en kijken. Op veler verzoek is er een nieuwe lijst samengesteld door ons team.
En wil je werken aan uitdagende opdrachten? We zoeken nieuwe collega’s!

Zonnige groeten en hele mooie zomer gewenst,

Het team van JBR

Leuk nieuws: Ronald van Rijn is 25 jaar partner bij JBR!

De toewijding en passie van Ronald zijn bewonderenswaardig en hebben grote invloed op het team.
Wat Ronald echt onderscheidt, zijn positieve energie en zijn humor. Daarmee weet hij een inspirerende omgeving te creëren waarin iedereen wordt aangemoedigd om het beste in zichzelf naar boven te halen en te focussen op persoonlijke talenten. Zoals hij zelf zegt: “Maak van een keeper geen spits, en van een spits geen keeper.

Ronald, van harte gefeliciteerd met deze mijlpaal! We zijn ontzettend dankbaar dat je deel uitmaakt van ons team en kijken uit naar nog vele jaren van samenwerking en successen.

Automatisering en robotisering
Food & Agri sector.

Op technologisch gebied staat de food & agri sector niet stil. Integendeel. Automatisering en gebruik van data wordt steeds meer toegepast in de hele keten. Zowel op het land als in de verwerking en distributie van gewassen en producten.
Het Food & Agri team van JBR heeft een artikel geschreven over het gebruik van robots en cobots in het productieproces. Met de centrale vraag: kunnen we de kwaliteit van ons voedsel behouden, en misschien zelfs verbeteren, met het gebruik van robots? We gaan in op de vijf belangrijkste uitdagingen die komen kijken bij gebruik van robots in de sector.

Marianne Kopp

JBR Governance: Marianne Kopp nieuwe commissaris bij Vekoma Rides.

Per 1 juli 2023 is Marianne Kopp toegetreden tot de Raad van Commissarissen van Vekoma Rides. JBR Governance heeft kunnen bijdragen aan het versterken van de Raad van Commissarissen met de benoeming van Marianne. Dit bewijst hoe professionele ondersteuning en goed bestuur een cruciale rol spelen in het succes van een organisatie.
Vijf jaar geleden heeft JBR, Vekoma Rides succesvol begeleid bij de verkoop aan het Japanse Sansei Technologies.

Lees het interview met CEO van Vekoma Rides, Har Kupers, Marianne Kopp, Daan Steenbergen en Yvonne Paulussen.

Referentie: JBR haalt groeikapitaal op voor RealFaceValue.

JBR Corporate Finance trad op als adviseur voor RealFaceValue en de oprichter.
Het team van JBR Corporate Finance bestaat uit: Caspar van der Geest, Rocher Hulst en Lisan Hutten.
RealFaceValue is een Nederlands MedTech-bedrijf, die actief is op de markt voor medische esthetiek en cosmetica. Het bedrijf heeft succesvol € 1,5 miljoen opgehaald in een Serie A-financieringsronde met een consortium van zeven investeerders.

JBR heeft geholpen bij het opstellen van een presentatie voor investeerders, het opzetten van een financieel model, het identificeren en benaderen van potentiële investeerders, evenals het onderhandelen over en adviseren bij de structurering van de deal, het opstellen van de term sheet en de uiteindelijke transactiedocumentatie.

Zomerlezen: Inspirerende tips van ons team.

Op verzoek van onze lezers delen we graag nieuwe inspirerende tips.
Deze tips komen van ons team en zijn bedoeld voor zowel finance liefhebbers als ontspannen lezers/luisteraars.
Of het nu een zonnige dag is of een regenachtige dag, met deze selectie komen we de zomer wel door!
Bekijk de inspirerende lijst met e-book, film, documentaires, series en podcasts

We wensen u een inspirerende zomer!

We zoeken nieuwe mensen die het verschil komen maken.

Kom bij ons het dynamische en ambitieuze team versterken. Je werkt mee aan diverse en uitdagende opdrachten op het gebied van bedrijfsovernames en strategisch advies voor ondernemende nationale en internationale opdrachtgevers, vooral in de private sector.

Wil je eerst meer informatie?
Maak een afspraak met Iemke Imhof en kom langs op ons gezellige kantoor of plan een online meeting.