Nieuws
Internationale samenwerking en inspiratie: Een terugblik op de REACH Spring Conference 2025
In Milaan kwamen internationale inzichten en persoonlijke ontmoetingen samen.

Afgelopen week vond in Milaan de REACH Spring Conference 2025 plaats – een internationale bijeenkomst van meer dan 90 M&A-professionals uit ruim 20 landen. Onze Italiaanse partner Broletto Corporate Advisory organiseerde het event tot in de perfectie, met een programma vol kennisdeling, strategische verdieping en persoonlijke ontmoetingen.
Namens JBR waren Charlotte Zoller, Frank Hermans, Jelmer Haites, Ronald van Rijn, Thomas van Amerongen en Niklas Kaiser aanwezig. Samen met Sam Brozynski (IOM Advisory) verzorgde Niklas een presentatie namens de Deal Tracking Working Group (DTWG) over de nieuwste inzichten uit de trainingstrajecten en dealstatistieken binnen het REACH-netwerk.
Niklas Kaiser:
“Omdat iedereen het hele jaar door druk is, is de REACH-conferentie het ideale moment om ervaringen te delen. Dankzij lokale expertise wereldwijd, een hoog transactievolume en brede sectorkennis zetten we ons internationale netwerk optimaal in voor onze cliënten.”
Ook de andere JBR-collega’s kijken met veel waardering terug op het event:
Charlotte Zoller:
“De REACH-conferentie was een waardevolle mix van internationale kennisdeling en persoonlijke interactie. De open, sociale en enthousiaste sfeer maakte het makkelijk om in contact te komen met collega’s uit ons netwerk.”
Thomas van Amerongen:
“Het was een unieke gelegenheid om strategische en macro-economische ontwikkelingen te bespreken vanuit internationaal perspectief. Inzichten die we direct kunnen meenemen in onze advisering.”
Jelmer Haites:
“We keren terug met nieuwe perspectieven en waardevolle inzichten. De warme gastvrijheid van onze Italiaanse partners – én de energie van Milaan – maakten dit tot een inspirerende reis.”
Ronald van Rijn:
“Het was inspirerend om samen met de nieuwe generatie collega’s onze relaties binnen REACH verder te versterken. Zo zorgen we voor continuïteit én voor vernieuwing.”
Bekijk de aftermovie
De sfeer van Milaan laat zich niet alleen in woorden vatten. Bekijk de aftermovie voor een impressie van de REACH Spring Conference 2025